Toyzz Shop’tan 4 yeni mağaza

17 Eylül 2014 Çarşamba

Toyzz Shop kardeş markası Penzz Shop ile ilk ikisi bir arada mağazasına Özdilek Park İstanbul’da açtı

toyzz-shoptan-4-yeni-magaza

Çocukların sevgisi ve ebeveynlerin güveniyle büyümeye devam eden Toyzz Shop eylülün ilk haftası 4 yeni mağaza açılışı ile mağaza sayısını 112'ye çıkardı. 

Metro Garden AVM, Rings AVM, Özdilek Park İstanbul AVM gibi yeni açılan alışveriş merkezlerinin yanı sıra Bursa Carrefour AVM’de de mağaza açan Toyzz Shop 2014 yılının sonuna kadar mağaza sayısını 117’in üstüne çıkarmayı planlıyor.
 
Bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, kırtasiye ürünleri, peluşlar, bebek oyuncakları gibi çocuklara yönelik ürünlerin yanı sıra yetişkinler için de geniş hobi reyonlarının bulunduğu Toyzz Shop,  her yaş için eğlenceli ve renkli bir dünyanın kapısını aralıyor.
 
Yeni mağaza açılışları ile ilgili konuşan Mağazalardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Şenol Bilicen, eylül ayının Toyzz Shop için yoğun bir ay olduğunu dile getirirken,  yeni mağaza açılışlarımız ile artık daha fazla noktada ziyaretçilerimizle buluşuyoruz dedi. 
 
Mağaza açılışlarına özel pek çok yeni kampanya yaptıklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Müdürü Ayça Candoğan Zengin,  bu dönemde çocukların çok beğeneceklerini düşündükleri yeni oyuncakların da tüketiciyle buluşacağını iletti.

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri