Toyzz Shop ve Disney çocukların eğitimine destek oluyor

Disney ve Toyzz Shop, çocukların okula dönüş heyecanına duyarlı bir kampanya ile sahip çıkıyor. Toyzz Shop mağazaları ve toyzzshop.com’dan 30 Eylül’e kadar satın alınacak her okul Disney ürünü için, Disney ve Toyzz Shop, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı aracılığıyla okutulan ihtiyaç sahibi çocukların eğitim masraflarına katkıda bulunacak

Toyzz Shop ve Disney çocukların eğitimine destek oluyor

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop ve çocukların sevdiği, ebeveynlerin güvendiği dünyanın en değerli eğlence markası Disney, tüm çocukları okula dönüş heyecanına ortak etmek amacıyla anlamlı bir kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında 15 Ağustos–30 Eylül tarihleri arasında Toyzz Shop mağazaları ve toyzzshop.com’dan satın alınan her Disney karakterli okul ve kırtasiye ürünü, Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) katkılarıyla okutulan çocukların bir senelik eğitimine destek verecek.

 

Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Disney & Toyzz Shop işbirliği ile ‘Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’ yararına tüm Türkiye genelinde düzenlediğimiz bu kampanya ile  daha çok çocuğun güzel bir gelecek hayal etmesine umut olmayı amaçlıyoruz. Çocuklar Toyzz Shop mağazalarından veya toyzzshop.com’dan alacakları Arabalar 3, Örümcek Adam, Karlar Ülkesi ve Disney Prenses gibi en sevilen Disney okula dönüş ürünleriyle kendilerini mutlu ederken, aynı zamanda da ihtiyaç sahibi arkadaşlarının  gelecek hayallerine de katkıda bulunma fırsatı yakalayacak.” dedi.