Toyzz Shop ilk outlet mağazasını Ankara’da açtı

01 Temmuz 2016 Cuma

Eğlencenin ve oyuncağın adresi Toyzz Shop’un ilk outlet mağazası Forum Ankara Outlet'te açıldı

toyzz-shop-ilk-outlet-magazasini-ankarada-acti

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop, oyuncak tutkunlarından gelen yoğun istek üzerine ilk outlet mağazasının açılışını dün (30 Haziran) Forum Ankara Outlet'te gerçekleştirdi. Toyzz Shop; bebekler, arabalar, eğitici oyuncaklar, peluşlar gibi her tür oyuncağın yer aldığı, zengin ürün çeşidiyle adından söz ettiren Forum Ankara Outlet mağazasında sunduğu inanılmaz fırsatlarla herkesi uygun fiyatlı ve kaliteli oyuncakla buluşturuyor.


Toyzz Shop, Forum Ankara Outlet mağazası her gün farklı ürünlerde sunduğu özel indirimler, kazançlı promosyonlar, tek fiyatlı reyonlar, iki alana bir bedava kampanyası gibi hesaplı ve karlı alışveriş fırsatlarıyla çocukları oyuncakların büyülü dünyasına davet ediyor.


Toyzz Shop Outlet mağazasının en uygun fiyatlı, en kaliteli ve sağlıklı oyuncağın bir numaralı adresi olacağını ileten Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Toyzz Shop ailesi olarak ilk outlet mağazamızın açılışını gerçekleştirmenin mutluluğu ve heyecanını yaşıyoruz. Sevenlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarladığımız outlet konseptli mağazamız ile Türkiye’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimiz burada kendilerine sunduğumuz uygun fiyatlar, kazançlı kampanyalar ve hesaplı alışveriş seçenekleri ilemuhteşem fırsatlardan yararlanabilecekler. Outlet mağazamızda sunduğumuz yeniliklerle daha çok aileye ulaşarak, daha çok çocuğu mutlu görmek en büyük isteğimiz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri