Toyzz Shop ile Doğan Egmont işbirliğiyle masal günleri başlıyor

11 Nisan 2017 Salı

Türkiye’nin lider oyuncak markası Toyzz Shop ile Türkiye’nin beğenilen çocuk ve gençlik yayınevi Doğan Egmont işbirliğiyle gerçekleştirilecek Toyzz Shop Masal Günleri önümüzdeki günlerde başlayacak

toyzz-shop-ile-dogan-egmont-isbirligiyle-masal-gunleri-basliyor

Çocuklara kitap okumayı sevdirmeyi ve kitap okuma alışkanlığını yaygınlaştırmayı amaçlayan Toyzz Shop ve Doğan Egmont Masal Günleri’nin ilki 22 Nisan 2017, Cumartesi günü Toyzz Shop Mall Of İstanbul’da düzenlenecek. Etkinlikte TRT Çocuk’ta yayınlanan Masalcı Abla programının sevilen sunucusu Gümeç Alpay, Planet Çocuk ve TV8’de Toyzz Shop sponsorluğunda yayınlanan, Nisan ayında animasyon sinema filmi vizyona girecek olan Maşa ile Koca Ayı’nın, Doğan Egmont tarafından yayınlanan kitabını çocuklara okuyacak.

 

Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Çocukların hayata dair farkındalık kazanmaları ve hayallerini gerçekleştirmek için ilham alabilmeleri için  kitap okuma alışkanlığının çok önemli olduğunu hepimiz biliyoruz. Toyzz Shop olarak çocukların kişisel gelişimine katkıda bulunmak, onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz.” dedi.

 

Doğan Egmont Pazarlama Direktörü Ayşegül Kirpiksiz Yılmaz ise konuyla ilgili değerlendirmesinde: “Mottomuz ‘Okumak Gelecektir’ yayınladığımız her kitapta pusulamızdır. Geleceğin okuyarak daha aydınlık olabileceğine inanıyoruz. Bu amaçla, belki daha okuma yazma bile bilmeyen çocukları Masal Günleri etkinlikleriyle kitabın aydınlık dünyasına davet ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri