Toyzz Shop bu bahar tüm çocukları spora davet ediyor

16 Mayıs 2017 Salı

Türkiye’nin oyuncak markası Toyzz Shop, bu sene de Rising Sports ürünleri ile tüm çocukları spora davet ediyor

toyzz-shop-bu-bahar-tum-cocuklari-spora-davet-ediyor

Toyzz Shop, parkta, piknikte, sahilde ve bahçede baharın tadını spor ile doyasıya yaşamanız, tek kale ya da çift kale oynayabileceğiniz futbol setinden basketbol potasına, Badminton setinden okçuluğa, minyatür golf setinden catchball’a, kaykaydan iki tekerlekli scooter’a birbirinden farklı ve eğlenceli spor ürünleri sunuyor.

 

Çocukları zihinsel ve fiziksel gelişimlerine büyük katkı sağlayan sporu sahiplenmekten büyük mutluluk duyduklarını söyleyenToyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven: “Toyzz Shop olarak geleceğin sağlıklı nesilleri için küçük yaşlardan itibaren çocuklara spor bilincini aşılamak ve sporu desteklemek öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu amaçla ürün gruplarımız arasında çocukların farklı spor alanları ile tanışmalarını sağlayan pek çok ürün yer alıyor. Tüm çocukları ve anne babaları baharın tadını spor yaparak çıkarmak için Toyzz Shop mağazalarına ya da www.toyzzshop.com adresine bekliyoruz.” dedi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri