Tokat’ın en eğlenceli noktası Novada Tokat AVM

01 Nisan 2016 Cuma

“Yetenek Sizsiniz Türkiye”nin 2015 yılı şampiyonları Kıvanç & Burak, muhteşem illüzyon şovlarıyla Novada Tokat AVM ’de sevenleriyle buluştu

tokatin-en-eglenceli-noktasi-novada-tokat-avm

Yetenek Sizsiniz yarışması ile tanınan ve çok sevilen illüzyonist ikili Kıvanç ve Burak, bu defa şovlarını Tokatlı sevenleri için sergiledi. Novada Tokat ziyaretçilerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan ikili gösterilerineizleyenleri dedahil ederek, sevenlerine unutulmaz bir gün yaşattı.


Tokat’ın sosyal hayatına yepyeni bir soluk getiren ve kentin buluşma noktası haline gelen Novada Tokat’ın AVM Müdürü Celalettin Karabayer, Novada Tokat AVM ’nin her zaman olduğu gibi, ziyaretçilerine yeni ve farklı etkinlikler sunmaya devam edeceğini belirterek, “Kıvanç ve Burak; ortaya koydukları performans ile gerçekten etkileyiciydi. Bunu Tokatlı hemşerilerimizle paylaşmış olmaktan ayrı bir mutluluk duyduk.” dedi.


Tüm Türkiye’nin televizyondan severek takip ettiği Kıvanç ve Burak’ı Novada’da  canlı olarak izleme şansı yakalayan Tokatlılar, ikili ile bol bol fotoğraf çektirme şansı da yakaladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri