The Land of Legends Shopping Avenue alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor

The Land of Legends Shopping Avenue alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunuyor

Tüm ziyaretçilerine her akşam müthiş bir ışık şöleni sunan chateau (şato),  ayni zamanda dünyadan ve Türkiye’den önemli sanatçıların hayranlık uyandıran gösterilerini sahnesinin benzersiz atmosferinde izleyebilir, ışık dans ve müziğin büyüleyici kombinasyonunda efsanevi anlar yasayabilirsiniz.

 


 Alexandr Puşkin’in şiirinden ilham alarak müzik ve artistik gösteri ile birleşen Navka Show, The Land of Legends Chapito Arena’da izleyenleri buz üzerinde sihirli bir yolculuğa çıkarmaya devam ediyor. Show 27 Eylül gününe kadar hafta içi her Salı-Perşembe-Cuma 21:30’da The Land of Legends Chapito Arena’da sergilenmeye devam edecek.

 


 30 yılı aşkın geçmişiyle Türk moda sektörünün öncü markalarından Beymen &Beymen Club mağazaları Shopping Avenue’da koleksiyonlarını modaseverlerle buluşturuyor. Yaz sezonu boyunca her gün 10.00-24.00 saatleri arası herkese açık olan Shopping Avenue ve mağazaları The Land of Legends’da alışverişi doyasıya yaşatıyor.

 
 

Sadece Antalya The Land of Legends mağazasına özel V2K desinger koleksiyonu ile Vakko Shopping Avenue’da yaz sezonu ürünlerinde fırsatlar sunuyor. Vakko, markanın seçkin ürün gamını içinde barındırırken, 450 metrekare mağazası ve yeni koleksiyonları ile ziyaretçilerine tüm koleksiyonuna yer veriyor.

 


 

Ünlü Fransız markası Lacostehem rahat hem de şık koleksiyonuyla The Land of Legends Shopping Avenue’da yeni koleksiyonu ile ziyaretçilerine modanın rahat şık ve  tarzını sunmaya devam ediyor.