The Land of Legends eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor

Dünyanın en çok tercih edilen moda markaları ve her yaşa hitap eden benzersiz mağazaları ile Shopping Avenue ziyaretçilerine konfor ve eğlenceyi aynı anda sunuyor.

The Land of Legends eşsiz bir alışveriş deneyimi sunuyor

 

Sadece The Land of Legends’da bulunan moda markalarında alışveriş keyfinden sonra, unutamayacağınız lezzetler tadacağınız restoranlara uğramayı unutmayın.

 

Akşam da ücretsiz olarak izleyebileceğiniz, ayni zamanda efsanevi bir gece yaşatacak olan müzikal gösteri sizleri bekliyor olacak.

 

Nemo Restoran (Avrupa – Asya mutfağı)

Köpekbalıklarıyla dolu dev akvaryumu, akvaryum etrafına dizilmiş birbirinden özel masaları, usta şeflerin elleriyle hazırladığı birbirinden özel yemekleriyle  özel anlara ev sahipliği yapan özel  bir restaurant. Burası nemo. Burası büyülü anların mekânı. Rezervasyonunuzu yaptırın; sihirli bir akşam yemeğinde ailece bir araya gelin.​Al  A Bir Restoran (Lübnan mutfağı)

Özel şeflerin hazırladığı Ortadoğu mutfağının özgün lezzetleri, akşamları kıvrak dansözlerin büyüleyici danslarıyla gerçek bir Lübnan eğlencesi. Burası Al – A Bir Restaurant. Burada her yemek ayrı bir ziyafet. Masanızı ayırtın; ziyafetin tadını çıkarın.​

 

 

Piazzetta İtaliana Restoran (İtalyan mutfağı)

Ferah atmosferi, mükemmel İtalyan pizzaları, taze makarnaları, gurme lezzetleri ve İtalyan mutfağının birbirinden özel tatlılarını Akdenizli sıcaklığıyla sunan enfes bir restoran. Burası Piazzetta İtaliana. Buradaki her şeyde İtalyan esintisi var. Masanızı ayırtın; özgün lezzetlerin tadını açık havada çıkarın.​