The Body Shop’tan bir neslin kokusuna yenilikçi dokunuş

Her mevsim birbirinden özel ürünler sunan The Body Shop, 40. yılını kutlayan White Musk ailesine yeni sürdürülebilir ambalajları ve üç farklı esansı ile yenilikler getirdi. Bu üç farklı esanstan tercih ettiğinizi klasik White Musk parfümünüzün üzerine sıkarak ruh halinizi gündüzden geceye, kıştan yaza uyarlamanız mümkün

The Body Shop’tan  bir neslin kokusuna yenilikçi dokunuş

Yalnızca karakteriniz değil, kıyafetleriniz, saçlarınız ve hatta kokunuzdur sizi siz yapan. Koku kendini sevmenin, kendini ifade etmenin ve kendini hatırlatmanın en sihirli formülüdür. Her yaşa ve cilt tipine uygun geliştirdiği ürünleriyle, tüm ihtiyaçlara yanıt veren The Body Shop, 40. yılını kutlayan White Musk ailesine, birbirinden unutulmaz kokular dahil etti.

The Body Shop için özel olarak harmanlanmış White Musk, bir parfümden de öte 1981'de geliştirilen formülündeki ilk cruelty-free misk içeriğiyle koku endüstrisinde bir dönüm noktasını temsil ediyor. Yasemin ve zambak notaları ile üzerinize yalnızca çiçek esintilerini değil, oldukça güçlü bir özgüven püskürttüğünüz White Musk, aynı zamanda kendine, kendini sevdirme gücüne de sahip.

%100 geri dönüştürülebilir vegan

2021 yılında, tamamen vegan formüllerle etik standartlara uygun ve The Vegan Society tarafından tescil edilen White Musk, 40. yılında %100 geri dönüştürülebilir olarak yenilenen ambalajı* ile vegan bir ürün olarak raflarda yerini aldı.

Ruh halinizi, kokunuza uyarlayın

The Body Shop, ayrıca kokunuzu yepyeni bir şekilde kullanmanız adına üç yeni ürününü de tanıtıyor. Orijinal White Musk’ın üzerine sıkarak kullanabileceğiniz özel olarak yaratılmış esanslar narenciye ve toprak kokularıyla Radical, sıcak baharat aromasıyla Lover ve mineral esintisiyle tazelik püskürten Free ile ruh halinize göre kokunuzu özelleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, tercih ettiğiniz esans parfümü, klasik White Musk parfümünüzün üzerine sıkmak. Haydi, değişimi keşfedin!

Musk ailesi yenilendi

The Body Shop, yıllar içinde miskleri harmanlayarak koku ailesini genişletti. Bugün seride, her cilde, her tene ve her zevke hitap eden çeşitli notalara sahip White Musk L’eau, White Musk Flora, Black Musk, Black Musk Night Bloom gibi çeşitli miskler yer alıyor.