Tergan İzmir Hilltown AVM’de

17 Ekim 2019 Perşembe

Yurtiçinde ve yurtdışında 38 mağazasıyla hizmet veren Tergan’ın 39’uncu mağazası İzmir Hilltown AVM’de kapılarını açıyor.

tergan-izmir-hilltown-avmde

Mağaza açılışına özel net yüzde 30+100 TL indirim, sezon koleksiyonundan en seçkin ürünleri içeriyor. Özgün çizgileri ve iddialı modelleriyle müşterilerinden her daim tam not alan marka, mağazalarıyla daha fazla moda ve kaliteyi bir arada sunmayı amaçlıyor.

 

Sonbahar-Kış 19-20 koleksiyonundaki yeni ürünleriyle, yeni mağazasında moda tutkunlarıyla buluşan Tergan, farklı olmayı sevenlerin de bir numaralı tercihi oluyor.

 

Cüzdanları, kemerleri, çantaları, ofis ve kişisel kullanım için çeşitli deri aksesuarlarıyla geniş ürün yelpazesine sahip olan Tergan, yeni mağazasının açılışına özel net yüzde 30+100 TL indirimle moda tutkunlarının kalplerini fethediyor.

 

Tergan gerek erkek gerekse kadın koleksiyonlarında kullandığı modellerinin yenilenmiş ve farklı yorumlanmış versiyonlarını, bu kez İzmir Hilltown AVM’de müşterilerinin beğenisine sunuyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri