Tepe Nautilus’tan çocuklara okula dönüş hediyesi

12 Eylül 2012 Çarşamba

Tepe Nautilus, çocuklar için yaptığı etkinliklere bir yenisini daha ekliyor. Tepe Nautilus, 13-23 Eylül günleri arasında okula dönüş etkinlikleri kapsamında, Kapla sihirli tahtalar ve dev oyuncaklar ile eğitmenler eşliğinde pek çok ilgi çekici etkinlik gerçekleştirecek

tepe-nautilustan-cocuklara-okula-donus-hediyesi

İlk etkinlik; 15 – 16 Eylül günlerinde, dünyaca sevilen ve pek çok ödülü olan Kapla Sihirli Tahtalar etkinliği olacak. Kapla Sihirli Tahtalar, 1988’de Hollandalı bir sanat tarihçisi olan Tom van der Bruggen tarafından bulundu. Başta Fransa olmak üzere pek çok ülkede eğitim sistemine girmiş, eğitici ve keyifli vakit geçirten bir oyuncak olduğu kadar, çocuk ve büyükleri birbirine bağlayan bir oyuncak.

3 yaşından itibaren çocuklara ve yetişkinler dahil tüm yaş grupları için çalışmaya elverişli Kapla Tahtaları, yüzde 100 doğal, dünyanın en eski yenilenebilir ormanlarından elde ediliyor. Kapla’nın mantığı son derece basit. Parçalar yapıştırıcı, mıknatıs, klips gibi sabitleyici kullanmadan, tamamen el dengesi ile her birini diğerinin üzerine koyarak inşa edilir. Kapla etkinliği, 14.00 – 17.30 saatleri arasında 1’inci kat etkinlik alanında gerçekleşecek.

İkinci etkinlik ise; 22-23 Eylül günleri arasında yapılacak olan dev oyuncaklar ve eğitmenlerle eğlenelim–öğrenelim etkinliği. Çocuklara, 2 dev oyun ünitesi, planetaryumda (Gezegen Evi) gözlem  ve eğitimcilerle birlikte “İlk Yardım, Yangın, Güneş Sistemi ve Uzay Boşluğu” eğitimleri sunulacak.

Tepe Nautilus, 13 -23 Eylül günlerinde çocuklara okula dönüş hediyelerini sunabilmek için tüm çocukları anne ve babalarıyla birlikte Tepe Nautilus açık otoparkına bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri