Tepe Nautilus umut oldu

10 Ekim 2019 Perşembe

Tepe Nautilus, 11 Ekim’de Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) iş birliğiyle çocuklara destek olmak için “Umut Kafe”yi misafir ediyor

tepe-nautilus-umut-oldu

Tepe Nautilus KAÇUV’un Umut Kafe’sine Kapılarını Açıyor

 

İstanbul’un kalbinde gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatan Tepe Nautilus, sosyal sorumluluk projeleriyle kalplere dokunmaya devam ediyor. Tepe Nautilus, geçen yıl ilk kez kapılarını açtığı kanserli çocukların tedavilerine destek olmak için hayata geçirilen gezici Umut Kafe’yi bu yıl da misafir ediyor.

 

KAÇUV tarafından hayata geçirilen Umut Kafe, kanserli çocukların tedavisi için şehir dışından gelen ve ekonomik zorluk yaşayan ailelerin ek gelir elde etmesini sağlıyor. Transit bir araç içerisinde, rotasını İstanbul’daki gönüllü duraklarla çizen Umut Kafe’de annelerin yaptığı el emeği ürünler ile sıcak ve soğuk içecekler servis ediliyor.

 

Sizler de destek olmak için 11 Ekim’de gün boyu Nautilus Meydanı’nda olacak Umut Kafe’nin lezzetli ürünlerinden satın alabilir, kahvenizi içerken kanser tedavisi gören bir çocuğa umut olabilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri