Tepe Nautilus’ta MultiNet ile kazanın

“Tepe Nautilus, ziyaretçilerine MultiNet noktalarında yapacakları 40 TL ve üzeri harcamalarda, harcamalarının yüzde 30’u oranında TatlıPara hediye ediyor

Tepe Nautilus’ta MultiNet ile kazanın

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, kazandırmaya devam ediyor. MultiNetliler Tepe Nautilus’a gelerek kampanya kapsamındaki üye iş yerlerinde yapacakları 40 TL ve üzeri harcamalarında anında %30 TatlıPara kazanıyor.

Tepe Nautilus ziyaretçileri haftanın her günü ve saatinde MultiNet TatlıPara kampanyasından yararlanabilecek. 40 TL ve üzeri yapılan tüm harcamaların %30’u ziyaretçilerin bakiyesine anında geri yüklenirken, kullanıcılar kampanya dönemi boyunca yaptığı harcamalarla iki kez TatlıPara kazanma fırsatına sahip olabilecek.

Ziyaretçilerin, Tepe Nautilus’ta bulunan MultiNet üye iş yerlerindeki kampanyadan faydalanabilmesi için MultiPay uygulaması üzerinden harcama yapacağı noktayı seçmesi ve “Bugün Buradayım” butonuna basması yeterli.

 

Tepe Nautilus, tüm ziyaretçilerini MultiNet üye iş yerlerinden, TatlıPara kazanmaya davet ediyor.

 

Stoklarla sınırlı MultiNet TatlıPara kampanyası ile ilgili detaylı bilgiye www.tepenautilus.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.