Tepe Nautilus minikleri atölyelerine davet ediyor

Tepe Nautilus AVM bu yaz tatilinde de küçük misafirlerini unutmadı. Şapka boyamadan, plaj çantası ve bileklik tasarlamaya, ahşap çiçek yapımından deniz kabuklarını boyama ve uçurtma atölyesine birbirinden keyifli aktiviteler her hafta sonu Tepe Nautilus’ta ücretsiz olarak çocuklarla buluşuyor

Tepe Nautilus minikleri atölyelerine davet ediyor

Ziyaretçileriyle güçlü bir bağ oluşturduğu 15 yılı geride bırakan, İstanbul’un köklü alışveriş merkezi Tepe Nautilus; çocuklara özel etkinlikleriyle yaz tatilini daha da keyifli hale getiriyor. Tepe Nautilus, her hafta sonu birbirinden farklı ve keyifli çocuk atölyelerine ev sahipliği yapıyor.

 

Çocuklar bu atölyelerde, yazın ruhuna uygun olarak deniz kabukları ve şapka boyayıp, kendi plaj çantasını tasarlayabiliyor. Uçurtma atölyesine katılarak eğlenceli vakit geçirip, bileklik tasarlama ve ahşap çiçek atölyesinde el becerilerini geliştirebiliyor.

 

Eğlenceli oyunlar, miniklerin el becerilerini geliştirecek atölyeler ve birbirinden keyifli aktiviteler Ağustos ayı boyunca her hafta sonu Tepe Nautilus AVM yemek katındaki etkinlik alanında, ücretsiz olarak çocuklar ve onlarla keyifli bir tatil programı yapmak isteyen ailelerini bekliyor.