Tepe Nautilus marka karmasına Decathlon da eklendi

19 Eylül 2019 Perşembe

Tepe Nautilus, Avrupa’nın en büyük spor perakende zincirlerinden Decathlon’la marka karmasını güçlendirdi. Decathlon’un Türkiye’deki 36. mağazasının yeni adresi olan Tepe Nautilus, 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünü sporseverlerle buluşturacak

tepe-nautilus-marka-karmasina-decathlon-da-eklendi

İstanbul’un tam kalbinde yer alan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı 135 mağazasıyla ziyaretçilerine keyifli alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekân sunan Tepe Nautilus, marka karmasına her geçen gün yeni üyeler katmaya devam ediyor.

 

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon, İstanbul’daki 15’inci mağazasını Tepe Nautilus’ta açtı. Tepe Nautilus’ta açılan mağaza ile Türkiye’deki mağaza sayısını 36’ya çıkaran Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını sporseverlere sunuyor.

 

Tepe Nautilus, 2 bin 400 metrekarelik alanda hizmet vermeye başlayan Decathlon ile sporseverleri 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünle, kaliteli ve uygun fiyatlarda buluşturacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri