Tepe Nautilus marka karmasına Decathlon da eklendi

Tepe Nautilus marka karmasına Decathlon da eklendi

İstanbul’un tam kalbinde yer alan, ulusal ve uluslararası birçok markanın yer aldığı 135 mağazasıyla ziyaretçilerine keyifli alışverişin yanı sıra yaşayan bir mekân sunan Tepe Nautilus, marka karmasına her geçen gün yeni üyeler katmaya devam ediyor.

 

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri olan Decathlon, İstanbul’daki 15’inci mağazasını Tepe Nautilus’ta açtı. Tepe Nautilus’ta açılan mağaza ile Türkiye’deki mağaza sayısını 36’ya çıkaran Decathlon, Türkiye’de Mayıs 2010’dan beri faaliyet gösteriyor. Doğa yürüyüşünden fitnessa, tenisten yüzmeye, dağcılıktan kayağa, balıkçılıktan futbola, patenden bisiklete kadar farklı spor dallarında kimisi dünyaca ödüllü ürünlere sahip olan Decathlon, profesyonel sporcular ve müşteriler tarafından test edilip kullanılan en yenilikçi ve en kaliteli spor ekipmanlarını sporseverlere sunuyor.

 

Tepe Nautilus, 2 bin 400 metrekarelik alanda hizmet vermeye başlayan Decathlon ile sporseverleri 70’ten fazla spor dalında binlerce ürünle, kaliteli ve uygun fiyatlarda buluşturacak.