Tepe Nautilus eğlence ve müziği bir araya getiriyor

16 Mayıs 2018 Çarşamba

Tepe Nautilus, 19 Mayıs Gençlik Festivali ile enerji dolu bir güne hazırlanıyor

tepe-nautilus-eglence-ve-muzigi-bir-araya-getiriyor

Tepe Nautilus, 19 Mayıs Cumartesi günü ziyaretçilerine eğlence ve müzik ziyafetini bir arada sunuyor. Tepe Nautilus Meydanı’nda 12.30’da başlayacak Gençlik Festivali’nde ziyaretçiler gün boyu dev Bubble Show, canlı müzik, pantomim, tahta bacak ve akrobasi gösterileriyle enerjisi yüksek anlar yaşayacak. Festivalin sürpriz ismi ise Luxus. Son dönemlerde Oriental Blues adını verdikleri müzik tarzıyla dikkat çeken Luxus grubu 18.00’de sahne alacak. İlk olarak 2005 yılında bir araya gelen grup çıkardıkları 3’üncü albümle Tepe Nautilus’ta ziyaretçilerine müzik ziyafeti sunacak.

 

İstanbul’un tam kalbinde eğlence ve alışverişi bir araya getiren Tepe Nautilus, gençleri, kendini genç hissedenleri bu coşkulu günü kutlamak için Gençlik Festivali’ne bekliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri