Tepe Nautilus Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yapıyor

Tepe Nautilus Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yapıyor

Tepe Nautilus, 31 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. Birbirinden farklı tasarım ürünlerinin ve doğal yiyecek standlarının yer alacağı etkinlikle keyifli bir alışveriş deneyimi Tepe Nautilus ziyaretçilerini bekliyor.

Bilkent Holding’in önde gelen şirketlerinden Tepe Emlak Yatırım yönetiminde olan Tepe Nautilus, Alışveriş Günleri’ne ev sahipliği yapıyor. 31 Mart-2 Nisan tarihleri arasında, 3 gün boyunca sürecek etkinlikte, el yapımı tasarım ürünlerinin yanı sıra doğal yiyecek stantları da yer alacak. 

31 Mart-1-2 Nisan tarihlerinde Zeynepce Tasarım Atölyesi, By Rizzo, Pellybon, Motus Atölye, Tullai Triko Keçe, Siirt Yöresel, Luna’nın Atölyesi, Atölye Gözayn, Dilsiz Dostlar Derneği, Pudra Bebek Evi, Hand Made Atölye Işık, Bi Dolu Takı, Ggul Desıgn, İlmek Bebek, Cici Çerçi gibi markalar Tepe Nautilus ziyaretçileriyle buluşacak. El yapımı aksesuarlar, bebek kıyafetleri ve ev yapımı mumlara kadar farklı tasarımların yer alacağı Alışveriş Günleri’nde doğal yiyecekler de satışa sunulacak.

Etkinlik tarihi: 31 Mart – 1-2 Nisan 2021

Etkinlik Alanı: Tepe Nautilus Zemin Kat & 1. Kat