Temmuz ayının enerjisi İnegöl AVM’de yükselecek

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Atölye çalışmaları, canlı müzik dinletileri, sürpriz hediyeleri ve bando gösterisi ile Temmuz ayının enerjisini daha da yükselten İnegöl AVM, parfüm uzmanı Bihter Ergül’ü ağırlamaya hazırlanıyor

temmuz-ayinin-enerjisi-inegol-avmde-yukselecek

Bu sene yedinci yaşını kutlayan İnegöl AVM, Temmuz ayında yaza hakkını veren etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor.

 

Parfüm uzmanı Bihter Ergül, İnegöl AVM ziyaretçilerini kokuların büyüleyici dünyası ile buluşturmaya hazırlanıyor. Özel bir söyleşi için İnegöl AVM’nin konuğu olacak Bihter Ergül, İnegöl AVM Instagram hesabından yapılan yarışma ile belirlenecek 30 talihli ve AVM’den 100 TL ve üzeri alışveriş yapan 30 şanslı kişi için özel parfüm hazırlayacak. Konuklar sadece kendileri için hazırlanan kişiselleştirilmiş parfümlerle bu yaz kendilerini daha özel hissedecek.

  

Kurulacak hediye kabini de yazın neşesine neşe katacak. Kabine giren ziyaretçiler havada uçuşan hediye çeklerinden yakaladıklarının sahibi olacak. Konuklar hem eğlenecek hem de birbirinden özel sürpriz hediyeler kazanacak.

 

Bando gösterisi, canlı müzik dinletisi ve renkli çiçekler taç atölyesi de bu ay merkezin konuklarına hoş vakit geçirtecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri