Perakende PageSkin

Temizliğin yeni duygusu: Missmutlu!

Temizliğin yeni duygusu: Missmutlu!

Koruma Temizlik AŞ Pazarlama Müdürü Cem Sözer ve Satış Müdürü Sinan İnan, firmanın hayata geçirdiği ilkeli pazarlama girişiminin ayrıntılarından bahsetti. Konuyla ilgili olarak detaylı bilgi aktaran yetkililer hem pazarlama sürecinin hem de buna bağlı olarak firmanın yoluna emin adımlarla yürüdüğünü belirtti.


Sektörün ileri gelen reklam ajanslarından biri ile başlatılan iş ortaklığı ve devam edecekleri çeşitli aktivasyonlar dışında; çok büyük bir gelişim ve büyüme kazanan sosyal medya ve dijital dünyada da atılımlarda bulunacaklarını ve satış noktalarında etkili satış teknikleri kullanacaklarını belirten firma yetkilileri, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Temizlik sektöründe yenilikçi ve alışılagelmişin dışında tasarlanan ürünlere sahip olan Koruma Temizlik AŞ, Miss markasında; Miss Arap Sabunu ve Miss Bulaşık Deterjanı ile sektörde benzeri görülmeyen ürünlere sahip. Miss Arap Sabunu gerek geleneksel temizliği gerekse tasarım ve içerik olarak kusursuzluğu içinde barındıran bir ürün. İçeriğinde bulunan zeytinyağı özleri, berrak dokusu ve tertemiz kokusu ile bu ürün tüketiciye vazgeçemeyecekleri temizlik deneyimini sunuyor. Ayrıca; İpsos Global Türkiye Şubesi tarafından 2016-2017 yılları hane tüketim verilerine göre Türkiye’de en çok kullanılan arap sabunu ‘Miss Arap Sabunu’ olarak belirlenmiştir. Miss Bulaşık Deterjanı ise son yıllarda değişen ‘dağ gibi bulaşık, bulaşık makinelerinin işi!’ kavramının gelişmesi ve elde bulaşık yıkama yargısına destek vererek az sayıda bulaşıkta kesin ve pratik çözümler sunmak için tasarlanmış bir ürün. Zaten pompalı ambalajı ile ürün iddiasını açıkça ortaya koyuyor. ‘Aç-bas-yıka’ döngüsünü akıllara kazımak için yola çıkan Miss, tüketicide hem görsel açıdan şıklık hem de pompalı ambalajı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Üstelik pazarında bulunan rakiplerinden açık ara raflarda farkındalık yaratıyor.”Ayrıca Koruma Temizlik AŞ’nin atılmış olduğu bu yeni pazarlama ve satış hareketlerinde emek harcayan yetkililer, bu benzersiz ve yenilikçi ürünlerin yanı sıra birçok eşsiz ürünün tüketicilerin evlerine girmesi için sıra beklediğini de belirtiyor.


Yetkililer ayrıca güçlü ve sağlam adımlarla ilerleyen Koruma Temizlik AŞ’nin kısa zamanda sektörün en çok konuşulan isimlerinden olacağı iddiasında.
Tüketici yorumlarını okumak için tıklayın

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin