Tekzen’den sonbahara özel reklam kampanyası

05 Ekim 2017 Perşembe

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev geliştirme perakendecisi Tekzen, yeni TV reklamları ile sonbahara hızlı bir giriş yaptı. Ayrı kategorilerde çekilen reklam filmleri,“Sen yeter ki iste, evin Tekzen’le değişir, yenilenir, güzelleşir” mesajını veriyor

tekzenden-sonbahara-ozel-reklam-kampanyasi

Tekzen, sonbaharın gelmesi ile birlikte evinde daha çok zaman geçirmek isteyenlere yeni fırsatlar sunuyor. Geçtiğimiz sezonda “Sen yeter ki iste” sloganıyla gerçekleştirdiği ve büyük ilgi gören imaj kampanyalarının ardından Tekzen, bu yılda aynı sloganla yola devam ediyor.

 

“Her şey bir gün eskir” ana fikriyle, tüketicilere kendi yaşamlarından tanıdık gelecek anları samimi, esprili ve eğlenceli bir dille ekrana taşıyan filmlerde evini yenilemek isteyenler için “Evin Tekzen’le değişir, yenilenir, güzelleşir” mesajı veriliyor. Tüketiciler Tekzen mağazalarına ve www.tekzencom.tr internet sitesine davet ediliyor.

 

Tekzen Şirketler Grubu içerisinde yer alan Viem Ajans tarafından hazırlanan yeni kampanya, mobilya, bahçe, banyo, aydınlatma ve iklimlendirme gibi farklı kategorilerden oluşan filmlerden oluşuyor.

 

Sonbahara yeni kampanyalar ile girdik

Tekzen Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya yeni kampanyaya ilişkin: “Sonbaharla birlikte evlerde daha çok zaman geçirilmeye başlandı. Evlerin yenilenmesi kışa hazırlık süreçlerinde yeni ihtiyaçlar ortaya çıkartıyor. Perakende sektörünün sezonsal çıkışa geçtiği bu dönemde, sonbahar için hazırladığımız kampanyayla evlerini yenilemek isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını Türkiye’nin 54 ilinde yer alan mağazalarımızda ve internet satış sitemiz tekzen.com.tr’de bulabileceklerini hatırlatmak istedik. Ev geliştirme perakendesinin öncüsü Tekzen, 22 yıllık tecrübesiyle, süratli büyümesine devam ederken sadık müşteri kitlesine de tutarlı, dürüst ve yer eden mesajlar vermek istiyor. 100 % yerli sermayemiz ile memleketimizden kazandığımızı yine memleketimize katmadeğer ve istihdam olarak döndürüyoruz. Yatırımlarımızda en zorlu zamanlarda bile ödün vermiyoruz, bu imaj kampanyası da marka stratejimizin bir ürünü.”diye konuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri