Tekzen’den Sakarya’ya 3’üncü mağaza

Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tekzen, Sakarya’da mağaza sayısını 3’e çıkardı

Tekzen’den Sakarya’ya 3’üncü mağaza

Türkiye genelinde 54 ilde 125 mağaza sayısına ulaşan Tekzen‘in Sakarya Karasu’daki yeni mağazası bin 110 metrekare net satış alanına sahip. Sakarya’da açtığı 3’üncü ev güzelleştirme merkezi olan Karasu Tekzen’de tüketicilere mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürün aynı çatı altında sunuyor.

 

Tekzen‘in yeni mağazasının açılışı Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kaymakam Aziz Mercan, Tekzen Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü Onur Mertoğlu, Tekzen Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Tekzen Emlak Geliştirme ve Operasyon Müdürü Hüseyin Menteşe, Bölge Müdürü Eren Tezcan ve şirket çalışanlarının katılımı ile gerçekleşti.

 

Tekzen, Sakarya Karasu’daki mağazasının açılışına özel bir kampanya hazırladı. 30 Kasım tarihine kadar devam edecek kampanya kapsamında, Güneş gardırop 299,90 TL’den, Karen banyo dolabı 179,90 TL’den, çift kişilik kaz tüyü yorgan 179,90 TL’den, ahşap açılır masa+4 sandalye 349,90 TL’den, 1.800W elektrikli ısıtıcı 44,99 TL’den, akülü vidalama 189,90 TL’den satışa sunuluyor.