Perakende PageSkin

Tekzen’le aşka koltuk çık

Tekzen’le aşka koltuk çık

En yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı sosyal medya kampanyasında eşyaların da birbirini tamamlayan, destekleyen bir bağının olduğunu “Aşka Koltuk Çık” sloganıyla esprili bir söylemle öne çıkarıyor.

                                                                       

Tekzen, 14 Şubat’a özel yaptığı sosyal medya paylaşımları ile insan ilişkilerindeki uyum ve birlikteliğin aynı zamanda eşyalarda da kendini gösterdiğini; eşyaların da kendine has sesiz bir dili ve tamamlayıcılığı olduğunu vurguluyor.

 

Yaşam alanlarımızdaki eşyaların görünenden çok daha fazla anlamı, konumlandırıldığı yerin ruhuna tanıklığı olabiliyor kimi zaman.  Onların sessiz uyumunun bizlere anlattığı kendine has bir hikâyeleri var. Birbirini tamamlayan ev eşyalarının bir araya gelerek yaşam alanlarımıza kattığı konfor ve güzellikler hayatımıza pozitif enerji olarak yansıyor.

Tekzen tam da bu noktada hayata geçirdiği Sevgililer Günü’ne özel ‘Aşka Koltuk Çık’ kampanyası ile uyumun, bağlılığın sadece kişiler arasında değil eşyalar arasında da önemli bir rolünün olduğunu eğlenceli bir dil ile ifade ediyor.

Perakende PageSkin
Perakende PageSkin