Tekzen, Konya Novada AVM mağazası açıldı

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev geliştirme perakendecisi Tekzen, daha iyi hizmet vermek adına her geçen gün yenilenen mağazaları ile yatırımlarına devam ediyor. Konya’da 2 mağazası bulunan Tekzen daha önce Kipa’da bulunan mağazasını Novada AVM’ye taşıdı

Tekzen, Konya Novada AVM mağazası açıldı

Tekzen, Konya Novada AVM içinde açtığı yeni mağazasında müşterilerine mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünü tüketicilerine aynı çatı altında sunuyor. Bin 98 metrekare satış alanı bulunan mağaza 15 Eylül’den itibaren hizmet vermeye başladı.

 

2017 yılının ilk yarısında mağaza sayısını 121’e çıkaran Tekzen, yıl sonunda mağaza sayısını 130’a çıkarmayı hedefliyor. Mağazalarını müşterilerine daha konforlu alışveriş ortamı sunmak için adres değiştirerek de yenileyen Tekzen, bu anlamda müşteri memnuniyetini ve taleplerini ön planda tutuyor.

 

Tekzen’in Novada AVM’deki yeni mağazasının açılışına özel hazırladığı kampanya ile; Aras 3’lü okul seti 379 TL’den, 4 sandalyeli açılır ahşap masa 349 TL’den, 80 cm. Rio banyo dolabı 324,90 TL’den, Trend Compackt sistem ise 799 TL’den satışa sunuluyor.