Tekzen dijital kullanıcıyı yakaladı

20 Eylül 2013 Cuma

‘Dijital kullanıcı kaçmaz’ diyen Tekzen, ‘tekzen.com.tr’ye yaptığı yatırımla uluslararası ödül kazandı

tekzen-dijital-kullaniciyi-yakaladi

Tekzen, e- ticarette uluslararası ödül sahibi oldu. Şirketin e-ticaret adresi tekzen.com.tr dijital dünyanın prestijli ödüllerinden IMA (Interactive Media Awards) jürisi tarafından ''E-Ticaret'' kategorisinde "Üstün Başarı" (Outstanding Achievement) Ödülüne layık görüldü.

Organize ev geliştirme pazarının yüzde 100 yerli sermayeli markası Tekzen, 200 bin metre kareyle Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip yapı marketi.

Dijital mecra kullanıcılarının, özellikle de web sitelerinden alışveriş yapan ziyaretçilerin girdikleri sitede tasarım, kullanışlılık, aradığı ürüne kolay erişim gibi fonksiyonlara dikkatini göz ardı etmeyen Tekzen, olumsuz bir izlenim edinmeleri halinde birkaç saniye içinde farklı bir site arayışına girebilen bu ziyaretçileri sürekli müşterileri kılabilmek hedefiyle 2013 yılında tekzen.com.tr ’yi baştan sonra yeniden tasarladı.

İçerik ve fonksiyonelliğe tam puan
IMA jürisi, Tekzen’in dijital mecradaki adresi tekzen.com.tr’yi, Tasarım, İçerik, Fonksiyonellik, Kullanışlılık ve Standartlara Uyum olmak üzere 5 farklı kategoride değerlendirdi. Jüri, siteye İçerik ve Fonksiyonellik kategorilerinde 100 üzerinden 100 tam puan verdi. Tekzen,  IMA jürisinden toplamda 476 puan alarak önemli bir başarıya imza attı.

Online pazarda 2006 yılında tekzen.com.tr adresi ile yerini alan Tekzen, günümüzde 100 bini aşkın ürün çeşidiyle, Türkiye’nin her noktasına hızlı teslimat anlayışıyla hizmet vermeye devam diyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri