Tekzen 9’uncu kez başkentte

23 Ekim 2017 Pazartesi

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Tekzen, Ankara’da 9’uncu mağazasını Metromall AVM’de açarak Türkiye genelinde 54 ilde 124 mağazaya ulaştı

tekzen-9uncu-kez-baskentte

Tekzen mağaza yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Metromall AVM içerisinde açtığı mağazası ile Ankara’daki mağaza sayısını 9’a çıkaran Tekzen, böylece yıl sonuna kadar 130 mağaza hedefine bir adım daha yaklaşmış oldu. Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi olan Tekzen’in Ankara Metromall AVM’deki mağazası 3 bin 584 metrekare net satış alanına sahip. 

 

Metromall AVM mağazasının açılışını yapan Tekzen CEO’su Murat Gigin, Ankara’daki ilk mağazalarını 2000 yılında hizmete açtıklarını ve bugün Ankara’daki 9’uncu mağaza açılışını gerçekleştiriyor olmanın gurur verici olduğunu belirtti. Amaçlarının her yeni mağaza ile müşterilerine daha yakın olmak ve ihtiyaca yönelik çözümler sunarak hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu söyleyen Gigin: “Ticarette düzgün ve dürüst olunmalı. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Özellikle çalışanlarımız bunu her zaman önde tutmalı. İçeri giren müşteriyi merhaba, hoş geldiniz diyerek selamlamak, samimi davranmak sonrasında da ihtiyacı olana cevap verebilmek gerekmektedir.” diye konuştu. Tekzen çalışan mutluluğundan ve kariyer yolculuğundan da bahseden Gigin: “Vizyonumuz çalışanların en mutlu olduğu şirketlerden biri olmak. Çalışanın mutlu olması içinde farklı kavramları barındırıyor. Çalışanın mutlu olabilmesi, tedarikçiden içinde bulunduğumuz AVM’nin mal sahibine, müşterimize kadar herkesin mutlu olması anlamını taşıyor.  Bu süreç doğru çalışırsa o zaman paylaşılan mutluluk ve ferah hepimizin yüzüne yansıyacak.” açıklamasını yaptı.

 

Murat Gigin, yüzde 100 memleket sermayesi Tekzen’in gerek yatırımları gerek istihdam olarak Türkiye ekonomisine büyük katkı sağladıklarını kaydetti. Gigin: “Sektörde birçok marka yatırımlarına ara verirken, Tekzen olarak açtığımız mağazalar ile yatırımlarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. 2018 yılı içinde de yatırımlarımız aynı hızda devam edecek.” diyerek emeği geçenlere teşekkür etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri