Tekzen, 53 ilde 106 mağazaya ulaşacak

Türkiye’nin en yaygın ulusal yapı market zinciri Tekzen, yeni yatırımlarıyla hız kesmeden büyümeye devam ediyor. Bu yıl 20’inci yılını kutlayacak olan Tekzen, Ankara ve Van mağazaları ile mağaza sayısını 106’ya çıkaracak

Tekzen, 53 ilde 106 mağazaya ulaşacak

Türkiye’nin coğrafi olarak en yaygın yapı market zinciri Tekzen’in Başkentte Anatolium AVM’de açtığı 2 bin 800 metrekare alana sahip yeni mağazası Ankara’daki altıncı mağazası oldu. Açılış Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Işıkgece, Mağazalar Kurulum Müdürü Hasan Şener Bilge, Pazarlama Müdürü Mehmet Cem Kızılkaya, Operasyon Müdürü Ekrem Erol, Satınalma Müdürü Özgür Küçükçetin, Bölge Müdürü Eftal Özdemir ve başkentlilerin katılımıyla gerçekleşti.

Kurdele kesiminin adından konuşma yapan Tekzen Yönetim Kurulu Başkanı Murat Gigin: “Biz, insanların evlerinin ihtiyaçlarını karşılıyoruz, evlerini güzelleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Müşteri velinimetimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun ürünler sunuyoruz. Onların memnuniyeti ve sürekliliği bizim için çok önemli. Bunu yaparsak başarılı oluruz.” açıklamasında bulundu.

Romanya, Kıbrıs ve Kuzey Irak olmak üzere yurt dışında 3 ülkede mağazalarının olduğunu belirten Tekzen İcra Kurulu Başkanı Ahmet Işıkgece ise; “Tekzen, kendi sektöründe en hızlı büyüyen zincir, her yıl ortalama yüzde 30 büyüyoruz. Ankara’dan sonra ilk açılışımızı Van’da yapacağız.” dedi.

Birbirinden renkli sürprizlere ve eğlenceli yarışmalara sahne olan açılışta, Ünlü Mimar Selim Yuhay da ev dekorasyonu konusunda dikkat edilmesi gereken püf noktaları Ankaralılarla paylaştı.  Açılışa özel olarak, el aletlerinden banyo dolabına, mobilyadan ev gereçlerine kadar birçok üründe gerçekleştirilen indirim kampanyası 30 Eylül’e kadar devam edecek.Yeni mağazası ile Türkiye genelinde 5 ilde 105 mağazaya ulaşan Tekzen’in 2015 sonu ciro hedefi 650 milyon TL.