Teknosa Türkiye genelinde 75 ile ulaşacak

Türkiye’nin 81 ilinde teknolojiyi tüketicilerle buluşturmayı hedefleyen Teknosa, Gümüşhane’de açacağı mağazasıyla Türkiye genelinde 75 ile ulaşacak. Teknosa Gümüşhane mağazası toplam 800 metrekarelik alanda teknoloji severlere hizmet verecek

Teknosa Türkiye genelinde 75 ile ulaşacak

Teknosa, önümüzdeki günlerde, Gümüşhane’de Osmanbey Caddesi’nde yeni bir mağaza hizmete açacak. Teknosa, Gümüşhane mağazasının açılmasıyla birlikte Türkiye genelinde toplam 75 ilde hizmet vermeye başlayacak. 800 metrekarelik alanda tüketicilere hizmet verecek olan mağaza, diğer Teknosa mağazaları gibi yüzlerce markanın binlerce elektronik ürününü tüketicilerle buluşturacak.

Teknosa, 2012 hedefleri doğrultusunda hızlı büyümesini sürdürüyor. Teknosa, 2012 sonunda mevcut satış alanına net 30 bin metrekarelik yeni satış alanı daha eklemeyi hedefliyor. Teknosa yeni mağazalarının hizmete girmesiyle birlikte toplamda yaklaşık 135 bin metrekarelik satış alanına ulaşmış olacak.

Teknosa’nın 2000 yılında 5 mağaza ile yola çıktığını anımsatan Teknosa Genel Müdürü Mehmet T. Nane, “Teknosa olarak bugün Türkiye’nin 75 ilinde ve 41 ilçesinde 7’den 70’e tüm tüketicilerimizin teknoloji ile ilgili tüm ihtiyaçlarına karşılık verebilir duruma geldik. Hedefimiz Türkiye’nin 81 ilinde tüketicileri Teknosa hizmet ve kalitesi ile buluşturmak” dedi.