Tekin Acar'a Yılın Özel Ödülü

Tekin Acar, Siyaset Dergisi'nin üstün başarı göstererek topluma ve insanlığa örnek hizmetlerinden dolayı yaptığı kamuoyu oylamasında Yılın Özel Ödülü'ne layık görüldü

Tekin Acar'a Yılın Özel Ödülü

Siyaset Dergisi'nin 18'inci kuruluş yıldönümü münasebetiyle, geçtiğimiz günlerde Ankara'da gerçekleştirilen Siyasetin Ödülleri töreninde üstün başarı göstererek topluma ve insanlığa örnek hizmetlerinden dolayı Tekin Acar Cosmetics, yapılan kamuoyu oylamasında Yılın Özel Ödülü'ne layık görüldü.

Siyaset Dergisi Yönetim Kurulu Başkanı G.Gül Kılıçaslan, ödülle ilgili şunları söyledi: "Mesleklerinde üstün başarı göstererek topluma ve insanlığa örnek hizmetler sunan devlet adamları, politikacılar, yöneticiler, işadamları, medya mensupları ile sporcular ve sanatçılarımızdan başarılı olanları tespit ederek kamuoyuna tanıtmayı ve şükran duygularıyla ödüllendirmeyi dergi olarak üstlenmiş bulunuyoruz. Yaptığımız anket sonucunda okuyucularımızın oyları ile Yılın Özel Ödülü'nün size takdim edilmesi uygun görülmüş ve yönetim kurulumuz tarafından büyük bir onur ile bu öneri karara bağlanmıştır. Sizi kutlar, başarılı ve topluma yararlı çalışmalarınızın devamını diler saygılar sunarım."