Tek kullanımlık kağıt havlu bulaşma riskini engelliyor

Tek kullanımlık kağıt havlu bulaşma riskini engelliyor

Hijyen hem bireysel hem de toplum olarak son dönemlerde en duyarlı olduğumuz konuların başında geliyor. Banyoda kullanılan ortak havlular, dışarıda elimize değen her şeyi hane halkına da taşıma riski taşıyor. Tek kullanımlık olması nedeniyle tekstil havluya göre daha hijyenik olan Selpak Kağıt Havlu, yumuşaklığı ve emici gücüyle banyoda havlu kullanma alışkanlıklarını değiştiriyor.

Hijyen için elleri su ve sabunla yıkamak kadar kurulamak da büyük önem taşıyor. Banyoda ortak kullanılan tekstil havlular hem bütün aile bireylerinin kullanması hem de nemli kalarak hijyenik olmayan bir ortam oluşturması nedeniyle problem yaratıyor. Banyoda tek kullanımlık kağıt havlu kullanımı ise bulaşma riskini engelleyerek aile içinde hijyenin korunabilmesine yardımcı oluyor.

Hijyenik, yumuşacık ve dayanıklı

Evlerde temiz ve hijyenik ortamlar yaratmak için en büyük yardımcı Selpak Kağıt Havlu, banyoda ortak havlu kullanma alışkanlığını da kökünden değiştiriyor. Ciltle uyumlu 3 katlı yapısı ile bir kağıt havludan beklenenden çok daha fazla yumuşak olan Selpak Kağıt Havlu, süper emici özelliği ile de ıslanınca kolay yırtılmıyor veya erimiyor.