Taze Perşembe ve Süper Salı %40 İndirim istegelsin’de

Sıradan süpermarketlerde bulabileceğinizden daha çok çeşide sahip olan online süpermarket istegelsin, iki yeni konsept başlattı. Fesleğenden deniz börülcesine, reyhandan pancara pazarda bulabileceğinizden çok daha fazla taze ürünü “Taze Perşembe” konseptiyle kullanıcısına ulaştırıyor. Ayrıca Süper Salı konseptiyle de Salı günlerine özel, sürpriz ürünlerde yüzde 40 indirim ile kullanıcılarının alışveriş keyfini artırıyor.

Taze Perşembe ve Süper Salı %40 İndirim istegelsin’de

Uçtan uca bir süpermarket olarak faaliyet gösteren istegelsin, müşterilerine sunduğu alışveriş keyfini yeni kampanyalarla taçlandırıyor. 180 farklı şirketten tedarik ettiği 16 bin 500 ürünü en taze ve hijyenik şekilde müşterilerinin kapısına kadar götüren istegelsin iki yeni kampanya başlattı. Perşembe gününü “Taze Perşembe” olarak duyuran istegelsin; fesleğen, tere, pancar, kuzukulağı, lorosso, reyhan, deniz börülcesi, maydanoz, maskolin, Brüksel lahanası, Ejder meyvesi, armut, taze ceviz, çilek, acur, kuşkonmaz, soya filizini en taze halleriyle müşterilerine ulaştırıyor.

 

Kaliteli ve güvenilir ürünleri sokaktaki süpermarket fiyatıyla müşterilerine ulaştıran istegelsin Salı günlerini de indirim günü ilan etti. Sürpriz ürünlerde yüzde 40 indirim uygulaması müşterilerine keyifli alışverişin kapılarını açıyor.

 

Hızlı ve kolay alışveriş

800 bin indirilme sayısı ve 200 bin aktif müşteriye sahip olan istegelsin, kullanıcılarına yeni nesil market alışverişi deneyimini yaşatıyor. istegelsin, soğuk hava depolarında saklanan meyve, sebze ve etleri soğuk zincir kırılmadan, istenen saatte kapıya kadar teslim etme avantajı sunuyor. istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım, “Yüzlerce marka, binlerce çeşitten oluşan geniş bir ürün portföyüne sahip olan istegelsin, kullanıcılarına stok sorunu, son kullanma tarihi gibi problemlerin yaşanmadığı hızlı ve kolay bir market alışverişi tecrübesi yaşatıyor.” dedi.