Tavuk Dünyası tüm lezzetleriyle İstmarina AVM’de

Tavuk Dünyası, 148’inci restoranını Kartal’da sahile sıfır konumu ve adalar manzarası ile dikkat çeken İstmarina AVM’de açtı

Tavuk Dünyası tüm lezzetleriyle İstmarina AVM’de

Yeme-içme sektörüne getirdiği yeniliklerle fark yaratan Tavuk Dünyası, 2018 için belirlediği hedefler doğrultusunda yeni restoranlar açmaya ve kesintisiz büyümesini sürdürmeye devam ediyor.

 

Lezzet severleri cadde ve AVM’lerdeki konforlu restoranlarında ödüllü lezzetleriyle buluşturan Tavuk Dünyası, yepyeni restoranı İstanbul Anadolu Yakası’nın deniz ve adalar manzarasıyla dikkat çeken ve Kartal’da yeni bir proje olarak alışveriş meraklılarını ağırlamaya başlayan İstmarina AVM’de hizmete açtı. 3 kattan oluşan İstmarina AVM’de açık ve kapalı alışveriş mekanların yanı sıra 2 bin araç kapasitesine sahip otopark alanı, birçok sosyal ve çocuk oyun alanları ile yaklaşık 200 mağaza bulunuyor.

 

2012 yılında girdiği pazarda Türkiye’nin farklı bölge ve şehirlerindeki yatırımlarıyla aralıksız büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana açtığı şubeleriyle Türkiye’de toplam 37 şehirde 148 restorana ulaştı.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu: “Tavuk Dünyası olarak hizmete giren yeni restoranlarla birlikte lezzet noktaları haritamızı büyütmeye devam ediyoruz. Kartal Sahil’de geçtiğimiz yıl açtığımız cadde restoranımızdan sonra şimdi de lüks ve konforlu ortamıyla yeni bir proje olarak dikkat çeken İstmarina AVM’deki restoranımızı hizmete açtık. İstmarina AVM’deki restoranımızla birlikte İstanbul’da 58’inci lezzet noktamıza da ulaştık. İstanbullu lezzet severleri şehrin farklı birçok bölgesinde yer alan keyifli ve konforlu restoran ortamımızda ödüllü ürünlerimizle ağırlamak bizler için gerçekten heyecan verici.”dedi.