Tavuk Dünyası halkasına bir zincir daha eklendi

05 Aralık 2018 Çarşamba

Tavuk Dünyası, ödüllü ve birbirinden özel lezzetlerini daha fazla İstanbullu konuğuna sunmak üzere, İstanbul Starcity AVM’de yeni şube açtı. Açılan bu şubeyle Tavuk Dünyası İstanbul’daki restoran sayısını 62’ye yükseltti

tavuk-dunyasi-halkasina-bir-zincir-daha-eklendi

Tavuk Dünyası, 2018 yılı hedefleri kapsamında gerçekleştirdiği yeni şube yatırımlarıyla lezzet noktaları haritasını genişletmeye devam ediyor.  Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, hem Türkiye’nin farklı bölge ve illerinde hem de İstanbul’un değişik birçok semtinde yeni şubeler açmayı sürdürüyor.

 

Geçtiğimiz hafta İstanbul Anadolu Yakası’nda Kayışdağı Caddesi üzerindeki yeni restoranın kapılarını açan Tavuk Dünyası, şimdi de İstanbul Avrupa Yakası’nda Yenibosna’da outlet konseptiyle hizmet veren Starcity AVM’de açılan yepyeni şubesinde konuklarını ağırlamaya başladı.  

 

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarla ve konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası, ziyaretçilerini dünyaca ünlü ve kendi alanının en iyisi markalarla buluşturan; aynı zamanda hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunan Yenibosna Starcity AVM’de açtığı yeni şubesiyle İstanbul’da AVM’lerde bulunan restoranlarının sayısını ise 54’e çıkardı.

 

Yılın son günlerinde Türkiye’nin farklı şehirlerindeki yatırımlarına aralıksız şekilde devam ettiklerini belirterek sözlerine başlayan Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, Yenibosna Starcity AVM’de açılan yeni restoranlarıyla ilgili olarak ise şunları söyledi: “Alışveriş merkezlerinde geçirdikleri zamana, keyifli bir yemek molası vermek isteyen tüm lezzet severleri düşünerek AVM restoranlarımızın sayısını her geçen gün artırıyoruz. İstiyoruz ki, konuklarımız hangi semtte olursa olsun, mutlaka bir Tavuk Dünyası restoranını bulsun ve alışverişleri sırasında bizim restoranlarımızda güzel bir yemek yesin. Bu yaklaşımımızla Yenibosna’da hizmet veren ve bölgenin en beğenilen AVM’lerinden olan Starcity AVM’deki yeni restoranımız da misafirlerini ağırlamaya başladı. Yıl sonuna yaklaşmış bile olsak; hedeflerimiz kapsamında hala açacağımız yeni şubelerimizin olduğunu da özellikle ifade etmek isterim.”

 

Tavuk Dünyası İstanbul’da açtığı bu yeni restoranla Marmara Bölgesi’nde de toplam 87 restorana ulaştı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri