Tavuk Dünyası halkasına bir yeni şehir daha eklendi

Tavuk Dünyası, Novada AVM’de hizmete açtığı yepyeni restoranıyla Tokatlı konuklarını da uluslararası ödüllere sahip lezzetleri ve zengin menüsüyle buluşturmaya başladı

Tavuk Dünyası halkasına bir yeni şehir daha eklendi

Tavuk Dünyası, daha önce restoranının bulunmadığı bölgelerdeyeni şubeler açarak kesintisiz büyümesini sürdürüyor.Tavuk Dünyası, Karadeniz Bölgesi’nin farklı şehirlerdeki yatırımlarına bir yenisini daha ekledi ve Tokat’ın sosyalleşme merkezlerinin başında gelen Novada AVM’de açtığı ilk restoranıyla birlikte Tokatlı lezzet severleri de ağırlamaya başladı.

 

Lezzet noktaları haritasında arasındaki yerini alan Tokat Novada AVM restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, Türkiye’de 49 şehirde 193 şubeye ulaşmış oldu.

 

Tokatlı konuklarını ağırlamaya başlamış olmaktan dolayı büyük bir heyecan içinde olduklarınıifade eden Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu: “Geçtiğimiz dönemlerde olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin farklı bölge ve illerindeki yatırımcılardan markamıza talepler geliyor. Titizlikle yürüttüğümüz değerlendirme süreçlerimizle yeni iş birliklerine imza atıyor ve farklı şehirlerde yeni şubelerimizin kapılarını açmaya devam ediyoruz. Bu yılın başından beri15 farklıildetam 20 yeni şubemizi daha hizmete açmış bulunuyoruz. Tokat Novada AVM’deki yeni restoranımız ise bu şehirdeki ilk şubemiz. Bu nedenle Tokatlı konuklarımızı da ödüllü ürünlerimiz  ve akılalmaz lezzetlerden oluşan zengin menümüzle ağırlamaya başlamanın heyecanını yaşıyoruz. 2019’un kalanında dayatırımlarımıza ara vermeden devam edecek; lezzet noktaları haritamızda yer almayan şehirlerdeki ilk şubelerimizi açarak restoranlarımızın sayısını artırmayı sürdüreceğiz.” dedi.