Tavuk Dünyası 2’nci kez Çanakkale’de

08 Şubat 2019 Cuma

Tavuk Dünyası Çanakkaleli konuklarını, 17 Burda AVM’deki restoranından sonra şimdi de Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde kapılarını açan yepyeni restoranında ağırlayacak

tavuk-dunyasi-2nci-kez-canakkalede

Ödüllü leziz tavuklarını, enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile birlikte kocaman doyurucu tabaklarda, ulaşılabilir fiyatlarlave konforlu bir restoran atmosferinde konuklarına sunan Tavuk Dünyası Çanakkale’deki 2’nci restoranının Biga’da hizmete açtı.

 

Biga’nın giderek çok daha fazla ilgi gören ve en sosyal yerlerinden olan Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde hizmete başlayan bu yeni restoranıyla birlikte Tavuk Dünyası, AVM’ler dışında cadde şubeleri olarak hizmet veren restoranlarına da bir yenisini eklemiş oldu.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, 2018 boyunca açtıkları 35 yeni şubeden sonra,2019 yılına da hızlı bir başlangıç yaptıklarınıve yılın ilk günlerinden itibaren yeni şube açılışlarını sürdürdüklerini ifade etti. Volkan Mumcu, Çanakkale Biga’da açılan restoranlarıyla ilgili ise şunları söyledi: “Çanakkaleli konuklarımız Tavuk Dünyası lezzetleriyle ilk kez 17 Burda AVM’deki restoranımızla tanışmışlardı. Kendilerinin Tavuk Dünyası’na ve ürünlerimize gösterdiği ilgi sonucunda bizler de daha çok Çanakkaleli konuğumuzu ağırlamak üzere Çanakkale’deki 2’nci restoranımızı Biga Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtık. Bu yeni restoranımızla birlikte, yılın henüz çok başında olmamıza rağmen, 2019’un 6.şube yatırımını yaptığımız gibi, tüm Türkiye’deki lezzet noktalarımızın sayısını da43 ilde 183 çıkarmış bulunuyoruz. Tavuk Dünyası’ndan yakın ilgisini hiç eksiltmeyen çok değerli misafirlerimize ve hedeflerimize giden yolda bize eşlik eden tüm yatırımcılarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.”

 

Tavuk Dünyasıhizmete girenbu yeni restoranıyla birlikte Türkiye’deki cadde restoranlarının sayısını ise 46’ya çıkardı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri