Tavuk Dünyası 2 özel ödül kazandı

13 Mayıs 2019 Pazartesi

Tavuk Dünyası, Türkiye Gençlik Ödülleri’nde “En İyi Lezzet Markası” olarak açıklanırken; sosyal medya iletişimdeki başarılı çalışmaları ise Social Media Awards Turkey’de “Gümüş Ödül”e layık bulundu

tavuk-dunyasi-2-ozel-odul-kazandi

Yeme-içme sektörüne kazandırdığı ayrıcalıklı konseptiyle kendine yepyeni bir kulvar açan Tavuk Dünyası, sadece sunduğu akılalmaz lezzetleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla değil; farklı alanlardaki çalışmaları için kazandığı ödüllerle de dikkat çekmeye devam ediyor.

 

2018 yılında 2’nci Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın Restoranlar Zinciri” ve Tüm Tüketicileri Koruma Derneği tarafından da “Tüm Tüketicilere Tavsiye Edilen Marka” olarak belirlenen Tavuk Dünyası;  bu yıl 5’inci kez düzenlenen “Türkiye Gençlik Ödülleri”nde “En İyi Lezzet Markası” olarak açıklandı ve ödüle layık bulundu.

 

Tavuk Dünyası, Türkiye Gençlik Ödülleri kapsamında yapılan açık halk oylamasında oyların %38’ini alarak birinci oldu ve kendi kategorisinin kazananı olarak açıklandı.

 

Pazarlama ve iletişim tarafındaki farklı yaklaşımı ve çalışmalarıyla da adından söz ettiren Tavuk Dünyası, geçtiğimiz yıl Mixx Awards ve Effie Ödülleri’nde gösterdiği başarılı performanstan sonra, bu yıl da Social Media Awards Turkey’den ödülle döndü.

 

Tavuk Dünyası, Türkiye’nin en kapsamlı ilk sosyal medya yarışması olan Social Media Awards Turkey’derestoran kategorisinde Gümüş Ödül’ün sahibi oldu.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu kazandıkları ödüller konusunda yaptığı kısa açıklamada şunları söyledi: “Tavuk Dünyası, geliştirdiği konsept ile sadece 7 yıl gibi kısa bir sürede herkesin dikkatini çekmeyi başardı. Kuşkusuz ki gerek tüketicilerimiz gerekse de yatırımcılarımız nezdinde elde ettiğimiz başarıda ödüllü lezzetlerimiz, sektörde fark yaratan konseptimiz ve kalite anlayışımızın rolü çok büyük. Ancak markamıza yaptığımız ciddi yatırımlarla, başarımızı sürdürülebilir bir hale getirmeyi ve desteklemeyi de sürdürmekteyiz. Geçtiğimiz yıl kazadığımız ödüllere yenilerini ekleyerek, pazarlama ve iletişim çalışmaları tarafında da ne kadar doğru çalışmalara imza attığımızı tekrar kanıtlamış olduk. Bizi bu ödüllere layık gören herkese ve aynı zamanda da  bu başarları kazanmamızda emeği geçen Tavuk Dünyası ailesine teşekkürlerimi sunyuyorum.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri