Tavuk Dünyası 2 ayda 13 yeni şube açtı

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe kendi kulvarını açarak fark yaratan Tavuk Dünyası, son iki ayda 9 farklı şehirde 13 yeni restoranı daha lezzet noktaları haritasına kattı.

Tavuk Dünyası 2 ayda 13 yeni şube açtı

Eylül ayı sonunda Türkiye’deki 200. restoranının kapılarını İstanbul’un en eski ve nezih semtlerinden olan Üsküdar’da açan Tavuk Dünyası, 2019 hedefleri dahilinde yeni şube yatırımlarını aralıksız şekilde sürdürüyor.

 

Tavuk Dünyası son yıllarda gösterdiği başarılı ve kesintisiz büyümesiyle dikkat çekerken, 1 Ocak- 15 Kasım 2019’u kapsayan dönemde 24 farklı şehirde 35 yeni şube açarak Türkiye genelinde 50 şehirde 208 restorana ulaştı.

 

Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, kuruluşlarından bu yana geçen 7 yılda, bir önceki her dönemden daha fazla bir ivmeyle büyümelerini sürdürdüklerini ve bugün Türkiye’de 200’ün üzerinde restorana ulaştıklarını belirterek şunları söyledi: “Ödüllü leziz tavuklarımızı kocaman doyurucu tabaklarda  enfes makarna ve taptaze Akdeniz salatası ile konforlu bir restoran atmosferinde ulaşılabilir bir fiyata sunan benzersiz konseptimizle, gerek konuklarımızın gerekse de yatırımcıların öncelikli tercihi olmayı başardık.

 

İlk şubemizi açtığımız 2012 yılından bu yana ise gösterdiğimiz güçlü ve kesintisiz büyümeyle 50 şehirde 200’den fazla şubesi olan bir markaya dönüştük. Bu yılın sonuna yaklaşırken sadece 2 ayda aralarında Gaziantep, Adana, Balıkesir, Bandırma, Kayseri, Zonguldak ile büyükşehirlerimiz de olan İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere tam 9 şehirde  13  yeni restoranımızın daha kapılarını misafirlerimize açtık. Yılda 20 milyondan fazla misafirimizi ağırladığımız şubelerimizin sayısını önümüzdeki dönemde de daha yukarılara taşımak üzere yatırımlarımıza devam edeceğiz.”