Takı ve aksesuarın öncü markası So CHIC, M1Konya AVM’de

Takı ve aksesuarın öncü markası So CHIC, M1Konya AVM’de

Konya’nın yaşam merkezi M1Konya AVM, geleneksel gümüşten farklı, modern ve özel tasarım seçenekleriyle gözde takı ve aksesuar markası So CHIC’i ziyaretçileriyle buluşturdu.

Geniş marka karması ile Konya ve çevresi için kıymetli bir yaşam merkezi haline gelen M1Konya AVM, takı ve aksesuar markası So CHIC’i Konyalılar ile buluşturmaya başladı.

Türkiye’de markalı gümüş üretiminin öncüsü So CHIC’in yeni mağazası, yüzlerce modelden oluşan özel koleksiyonları ve geniş ürün yelpazesi ile M1Konya AVM’de ziyaretçilerini ağırlıyor. Sürekli değişen ve gelişen aksesuar dünyasına trend ve özgün tasarımları ile yeni bir soluk getiren So CHIC, tasarım takı ve aksesuar tutkunlarını, M1Konya AVM’deki yeni mağazasına bekliyor.

 

Teras alanıyla ferah ve sağlıklı

Tek kat üzerine kurulu yerleşimi, geniş koridorları ve açık otoparkı ile M1Konya AVM, normalleşme sürecinde misafirlerine havadar ve sağlıklı ortamlar sunuyor. Ziyaretçilerinin güvenlik ve sağlığını en yüksek seviyede gözeten M1Konya AVM, uygulamaya koyduğu önlemlerle geçtiğimiz günlerde Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından verilen COVID-19 Güvenli Hizmet Belgesi’ni almaya hak kazanmıştı.