Survivor MalatyaPark’ta yeniden hayat bulacak

21 Temmuz 2015 Salı

Yönetimi JLL tarafından yapılan MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi; ziyaretçilerine rahat, güvenli, seckin alışveriş ortamı sunarken bir taraftan da gerçekleştirdiği aktivitelerle bölge insanını sevilen ve popüler isimlerle buluşturmaya devam ediyor

survivor-malatyaparkta-yeniden-hayat-bulacak

Binlerce kişi tarafından sevilerek takip edilen Survivor yarışmasının sevilen yarışmacıları MalatyaPark’ta gerçekleştirilecek söyleşi ile sevenleriyle buluşacak ve Nissan Juke çekilişi dolayısıyla gerçekleştirilecek söyleşi iki gün sürecek.

25 Temmuz Cumartesi Günü saat 15.00’te Anıl Tetik ve Berna Canbeldek, 26 Temmuz Pazar Günü ise saat 15.00’te İpek Tanrıyar’ın sunuculuğu ile gerçekleştirilecek çekilişin ardından da yarışmanın finalistlerinden Merve Aydın ve Duygu Çetinkaya söyleşi gerçekleştirecek ve sevenleriyle bol bol fotoğraf çektirecek.

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 2015 yılı içerisinde ardı ardına gerçekleştirilen 2 çekiliş kampanyası ile ziyaretçilerine Fiat Punto, Peugeot 208 hediye etti. Pazar Günü’yse çekiliş serisinin sonuncusu gerçekleştirilecek ve Nissan Juke sahibini bulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri