Survivor'da kazananlar Seyidoğlu Gıda ürünleri ile buluştu

Survivor'da kazananlar Seyidoğlu Gıda ürünleri ile buluştu

Ekranların fenomen yarışması Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasının bu haftaki kazananları Seyidoğlu Gıda ürünleriyle ödüllendirildi.

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Survivor Ünlüler – Gönüllüler yarışmasında bu hafta da kıran kıran bir mücadeleye yaşandı. Yarışmanın sevilen oyunu Anlat Bakalımda finale kalan Sercan ve Cemal Can büyük ödülün sahibi oldu. Ödül ise Seyidoğlu Gıda’dan ürün paketi oldu. Hediye paketi içerisinde Seyidoğlu’nun en beğenilen lezzetlerinden cevizli yaz helvası, sade, kakaolu ve fıstıklı tahin helvası, tahin, pemez ikilisi, vişne ve kuru incir reçeli, keçi boynuzu özü, kakaolu fındık kreması ve kağıt helva gibi ürünler yer aldı.

Yarışmacılar zorlu bir mücadele ardından ödül ile hem enerji depoladı hem de vücut direncini yükselten gıdalarla diğer parkura hazırlandı.

Yarışmada ürünlerin ödül olarak verilmesinin ardından çok olumlu dönüş aldıklarını ifade eden Seyidoğlu Gıda Genel Müdürü Mehmet Göksu, “Seyidoğlu Gıda markasıyla dünyanın 30 ülkesine ihracat yapıyoruz. Her geçen gün büyüyen markamızla gerek ulusal gerek global pazarda tanıtım ataklarımıza devam edeceğiz” diye konuştu.