“Sürdürülebilir İş Ödülleri” için son başvuru tarihi 15 Ağustos

19 Temmuz 2017 Çarşamba

Yılın başarılı sürdürülebilir iş modellerini ödüllendiren “Sürdürülebilir İş Ödülleri” için başvurular başladı. Bu yıl 4’üncü kez düzenlenen ödüller için başvurular 15 Ağustos’a kadar sürecek

surdurulebilir-is-odulleri-icin-son-basvuru-tarihi-15-agustos

Türkiye’de, iş dünyasında sürdürülebilir iş modellerinin yerleşimi, gelişimi ve yaşam şeklinin yaygınlaştırılması için global bir yaklaşımla çalışan Sürdürülebilirlik Akademisi, alanında örnek olan kurumları bu yıl da “Sürdürülebilir İş Ödülü” ile onurlandırıyor. Bu yıl başvurulara Sürdürülebilirlik Raporu ve Sürdürülebilir İnovasyon kategorileri de eklenirken, büyük ölçekli firmaların yanı sıra KOBİ, Startup ve Yerel Yönetimler de alt kategori olarak değerlendirilecek. Ödül kazananlar, Ekim ayında düzenlenecek törende açıklanacak.

 

Sürdürülebilir İş Ödülleri ile sürdürülebilir iş modellerine geçişi hızlandırmak ve önemli etkiler yaratmış kurumların sosyal, ekonomik ve çevresel konulardaki projelerini öne çıkararak, başarılı projeleri geniş kitleler ile paylaşmak ve bu projelerin rol model olmasını sağlayarak değişimi teşvik etmek amaçlanıyor.

 

Bu yıl 4’üncü kez düzenlenen “Sürdürülebilir İş Ödüller”i için 2 Mayıs’ta başlayan başvuru süreci, 15 Ağustos’a kadar devam edecek. Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde değerlendirme yapacak jüri üyeleri, Türkiye’nin alanında lider isimlerinden oluşuyor.

 

İş dünyasının farklı alanlarındaki yeni iş modellerinin ödüllendirildiği Sürdürülebilir İş Ödülleri: Karbon ve Enerji Yönetimi, Su Yönetimi, Sosyal Etki, Sürdürülebilirlik İletişimi, İş birliği, Tedarik Zinciri Yönetimi, Atık Yönetimi, Çeşitlilik ve Dahil Etme, Start-Up ve bu yıl ilk kez eklenen Sürdürülebilirlik Raporu ve Sürdürülebilir İnovasyon kategorilerinde verilecek.

 

Sürdürülebilir İş Ödülleri”ne merkezi ve/veya işletme yeri Türkiye sınırları içerisinde bulunan tüzel kişiliğe sahip KOBİ’ler, büyük ölçekli işletmeler, start-up ve yerel yönetimler başvurabiliyor. Sürdürülebilir İş Ödülleri başvuruları http://surdurulebilirisodulleri.com/2017/sitesi aracılığıyla yapılabiliyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri