Sur Yapı Marka AVM’de hediye yağmuru

02 Aralık 2019 Pazartesi

Sur Yapı Marka AVM, 1 Aralık’ta başlattığı Hediye Dükkanı kış kampanyasıyla kazandırmaya devam ediyor

sur-yapi-marka-avmde-hediye-yagmuru

29 Şubat’a kadar devam edecek kampanyayla Sur Yapı Marka AVM’den alışveriş yapanlar, Marka Kart’larına topladıkları MarkaPuan’ları, AVM’nin 1’inci katında yer alan Hediye Dükkanı’nda diledikleri gibi kullanacak.

 

Türkiye’nin seçkin markalarını Bursalılarla buluşturan Sur Yapı Marka AVM, mağaza çeşitliliği ile kışın da keyifli ve kazançlı alışveriş olanağı sunmaya devam ediyor. Sur Yapı Marka AVM, Marka Kart ile yapılan alışverişlerde binlerce hediye kazanma fırsatı sunuyor. 1 Aralık’ta başlayan ve 29 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olan Hediye Dükkanı kampanyasıyla birbirinden güzel hediyeler ziyaretçilerini bekliyor.

 

Sur Yapı Marka AVM’de Marka Kart ile yapılan alışverişlerde MarkaPuan kazananlar, topladıkları puanlarla AVM’nin 1’inci katındaki Hediye Dükkanı’nda dilediği hediyeye anında sahip olacak. Hediye Dükkanı’nda beyaz eşyadan teknoloji ürünlerine, küçük ev aletlerinden mutfak gereçlerine ve dekorasyon malzemelerine kadar geniş yelpazede hediye seçenekleri sunuluyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Online Güvenilir Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri