SuperFresh, börek ailesini genişletti

SuperFresh, börek ailesini genişletmeye devam ediyor. Tepsi Böreği, Mini Rulo Börek, Sigara Böreği ve Puf Böreği çeşitlerinden sonra SuperFresh, şimdi de “Kıymalı Kol Böreği”ni tüketicilerin beğenisine sundu

SuperFresh, börek ailesini genişletti

Dondurulmuş gıdanın lider markası SuperFresh’in çıtır çıtır börekleri herkesin beğenisini topluyor. SuperFresh, Tepsi Böreği, Mini Rulo Börek, Sigara Böreği, Puf Böreği çeşitleriyle dondurulmuş börek kategorilerinde en çok tercih edilen marka olmayı sürdürürken şimdi de börek ailesini yeni ürünü “Kıymalı Kol Böreği” ile genişletiyor. Sabah kahvaltınızda çayınızla beraber tüketebileceğiniz veya kendi elinizden çıkmış gibi gönül rahatlığıyla misafirlerinize sunabileceğiniz yeni Kıymalı Kol Böreği, bol kıyması ve enfes baharatıyla süper lezzetli.

SuperFresh Kıymalı Kol Böreği’ni, önceden 180-200°C’de ısıtılmış fırında yaklaşık 35-40 dakika pişirmeniz yeterli. Pratik şekilde hazırlanarak sıcak şekilde tabağınıza ulaşan SuperFresh Kıymalı Kol Böreği, süper lezzeti ile tadı damağınızda kalacak.