Sümerpark’tan tüm annelere hediye

Denizli’nin önde gelen alışveriş merkezi Sümerpark, Anneler Günü dolayısı ile düzenlediği anında kazan kampanyası ile çekilişsiz kurasız binlerce hediye veriyor

Sümerpark’tan tüm annelere hediye

Sümerpark alışveriş merkezi, 4-19 Mayıs günleri arasında gerçekleştireceği Anneler Günü kampanyası çerçevesinde her 75 TL’lik alışverişe binlerce ürünün yer aldığı hediye havuzundan bir adet top çekme hakkı veriyor. Boş topun bulunmadığı hediye havuzunda; iPhone 5 cep telefonundan tablet bilgisayara, beyaz eşyadan elektrikli ev aletlerine binlerce hediye bulunuyor.

Çocukların sevgilisi Caillou Sümerpark’ta
Tüm dünyada milyonlarca çocuğun arkadaşı Caillou 11-12 Mayıs günlerinde Sümerpark Alışveriş Merkezi’nde olacak. Gün boyu Denizlili hayranları ile oyunlar oynayarak keyifli saatler geçirecek olan Caillou, minik hayranlarına birbirinden özel hediyeler armağan edecek.

Dinozor Sergisini ziyaret etmek için son gün 12 Mayıs
Sümerpark Alışveriş Merkezi; Denizlili çocuklara birebir görerek ve hatta dokunarak tarih öncesi yaşamı algılatmak, inceleme,  araştırma ve gözlemleme yanlarını geliştirmek, merak uyandırarak çocukları hayran oldukları hareketli dinozorlarımızla buluşturuyor. Sümerpark Alışveriş Merkezi; hareketli robotik Dinozor sergisi 12 Mayıs’a kadar gezilebilecek.