“STIHL Timbersports Türkiye Şampiyonası” Park Afyon’da

ECE Türkiye tarafından yönetilen Park Afyon Alışveriş Merkezi, yine Afyon’da ilk kez ve sıradışı bir etkinliğe daha imza atıyor

“STIHL Timbersports Türkiye Şampiyonası” Park Afyon’da

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından ilgi ile izlenen yarışma, motorlu testere ve güç ürünleri markası STIHL’in Türkiye Distribütörü Sadal A.Ş. ana sponsorluğunda, ECE Türkiye ve Er Tarım’ın desteği ile Afyon’da ilk kez düzenlenecek. 12 Ağustos Cumartesi günü, Park Afyon AVM’de saat 17.30’da başlayacak olan şampiyonayı tüm Afyonlular ücretsiz olarak izleyebilecek. Şampiyonada, yarışmaların yanı sıra, müzik animasyon gösterileri de gerçekleştirilecek.

 

Türkiye’nin dört bir yanından başvuru yaparak, eğitim almış ve yüzlerce adayın arasından elenerek belirlenen en iyi 10 sporcunun yarışacağı STIHL Timbersports Türkiye Şampiyonası sonucunda dereceye giren en iyi 4 sporcu, Türkiye’yi Norveç’te düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası’nda temsil etme fırsatını yakalayacak.

 

Park Afyon AVM, 12 Ağustos’ta güç, hız ve yeteneğin temsil edildiği, uluslararası kütük kesme yarışması olan STIHL Timbersports Türkiye Şampiyonasına, tüm ziyaretçilerini bekliyor.