Spor tutkunları Bilkent Center’da

Spor tutkunları 12-13 Ekim tarihlerinde Sports Weekend’de bir araya geldi. Bilkent Center’da düzenlenen Sports Weekend’de; yetişkinler için outdoor parkuru, çocuklar için ise basketbol ve tenis workshopları ve atölyeler düzenlendi.

Spor tutkunları Bilkent Center’da

Bu yıl 20. yılını kutlayan ve yenilenerek bünyesine birçok ulusal firmayı dahil eden Bilkent Center, hafta sonu renkli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Doğaya ve spora tutkuyla bağlı olanların markası SPX’in özel indirim ve ürün satış çadırlarının yanı sıra Sports International hocalarının spinning ve zumba derslerinin yer aldığı Sports Weekend’de Bilkent Center ziyaretçileri farklı bir deneyim yaşadı.

 

Spor Dolu Bir Hafta Sonu

Bilkent Center açık otoparkında 12.00 - 20.00 saatlerinde gerçekleşen etkinlikte SPX, Salomon, Rossignol, Burton, Babolat markalarının özel ürünlerini indirimli fiyatlarla satışa sundu. Sports International tarafından 12 Eylül Cumartesi 14.30’da Seda Özsoy ile Strong by Zumba, 16.30’da Cansu Turan, Görkem Yurtsever ve Bekir Erşahin eşliğinde Extreme Fit, 18.30’da ise Yeşim Asti ile Zumba dersleri düzenlendi. Etkinliğin ikinci gününde ise 14.30’da Günnur Yıldız ve Ayaz’ın yer aldığı Hip Hop Gösterisi, 16.30’da Hasan Kılınçer ile H.I.I.T Programı ve 18.00’de Günnur Yıldız, Ayaz ve Fatma Öztürk Ceylan’ın katılımlarıyla Zumba dersleri gerçekleşti.

 

Söyleşide Buluştular

11 Ekim Cuma günü Bilkent Center SPX Mağazası’nda;  Salomon Cappadocia Ultra Trail hakkında bir söyleşi yapıldı. Söyleşide Salomon Türkiye Takım Kaptanı Faruk Kar ve ekibi, zorlu yarış hakkında deneyimlerini paylaştı ve katılımcıların sorularını yanıtladı.