Spiker adayları için büyük final 24 Kasım’da

Ece Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin en büyük en büyük alışveriş merkezlerinden ANKAmall tarafından geçen yıl başlatılan ve Ankaralılar tarafından büyük ilgi gören “ANKAmall TV Spikerleri” yarışmasında finalistler belli oldu, büyük finale sayılı günler kaldı

Spiker adayları için büyük final 24 Kasım’da

Birbirinden yetenekli spiker adayları için büyük final 24 Kasım Cumartesi günü gerçekleşecek. Saat 16.00’da başlayacak olan seçmelerde adaylar, jüri ve ziyaretçilerin karşısında yeteneklerini sergileyecekler.

 

Türkiye’nin en deneyimli isimlerinden Saba Tümer, Burcu Esmersoy ve Mirgün Cabas geçen sene olduğu gibi bu sene de jüri koltuğunda olacaklar. Adaylar, ekranların sevilen yüzlerinin karşısında performanslarını sergileyerek, ANKAmall TV ekibinin arasında yer alabilmek için ter dökecekler.

 

ANKAmall TV yeni spikerlerini bekliyor

Büyük finalde başarılı olan yetenekli gençler, yıl boyunca Türkiye’nin ilk ve tek alışveriş kanalı ANKAmall TV’de spikerlik ve sunuculuk hayallerini gerçekleştirerek tecrübe kazanacaklar. Finale kalan 24 finalist arasından seçilen 12 kişi yıl boyunca haber, röportaj ve çeşitli programlarla izleyicilerin karşısında olacaklar.