Soo be’nin yeni mağazası Kayseri’de kapılarını açtı

18 Mart 2016 Cuma

Çocuklara daha fazla moda ve eğlence sunan Soo be, şimdi de Kayseri’de Kayseri Park AVM’de hizmet verecek

soo-benin-yeni-magazasi-kayseride-kapilarini-acti

Çocuklar için daha fazla eğlence ve moda anlayışıyla yola çıkan Soo be, 0-12 yaş arasındaki çocuklar için hikâyeleştirilmiş yaratıcı tasarımlarıyla perakende sektöründe güçlü adımlarla ilerliyor. Türkiye’nin çeşitli illerinde 17 mağazasıyla konsept mağazacılık anlayışına öncülük eden Soo be, şimdi de en yeni trendleri takip eden ürünlerini, dün (17 Mart) Kayseri Park AVM’de açılışını yaptığı mağazasından çocuklara ulaştıracak.


Yaratıcı ve eğlenceli tasarımları ile ne istediğini bilen, stil sahibi çocukların markası Soo be, önce çocuklar düşünülerek yaratılmış yeni mağazasını, Kayseri Park AVM’de,  2’nci katta, 299 metrekarelik bir alanda açtı. Soo be farklı hikâyelerden oluşan iddialı koleksiyonları ile de dikkat çekiyor.  İçinde tiyatro, müzik, oyun ve sürekli canlı performansların yapıldığı, rengarenk ve fark yaratan mağazacılık konsepti ile dünya çocuk modasının öncü markası Soo be’nin Kayseri Park AVM Mağazasında, alışveriş, hem çocuklar, hem de aileleri için çok daha eğlenceli ve unutulmaz bir deneyim yaşatacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri