Sömestir eğlencesi Antares'te

Sömestir eğlencesi Antares'te

Ankara’nın alışveriş ve yaşam yıldızı Antares, sömestrda miniklere özel birbirinden güzel ve özel etkinlikler hazırladı. Açıldığı ilk günden itibaren etkinlikleriyle adından söz ettiren Antares’in bu yıl ki sömestr etkinlikleri ise balonların efendisi, illüzyon Show, bubble Show, Akıl ve Zeka Oyunları Atölyesi olacak.

18 Ocak Cumartesi günü miniklerle buluşacak olan Akıl ve Zekâ Oyunları etkinliği ise çocuklara eğlenceli anlar yaşatırken mental gelişimlerine maxımum seviye de katkı sağlaması planlanıyor. Etkinlikte, yapılacak olan Hikâye küpleri, hızlı bardak ve ahşap yapı blokları etkinliğiyle miniklere öğrenmenin eğlenceli hali en güzel şekilde aktarılacak.

25 Ocak tarihinde yapılacak olan illüzyon Show gösterisinde gerçeklik kavramı yeni bir anlam kazanacak.  26 Ocak tarihlerinde ziyaretçilerle buluşacak olan Balonların Efendisi gösterisiyle minikler eğlenceyi dorukta yaşayacak. Balonların Efendisi gösterisinde, Balon Patlatma Yarışması ile gösteriye daha önceden hazırlanmış 300 adet sosis balon ile ziyaretçilerle birlikte yaklaşık 30 dakikalık “ Ballon Workshop ” yapılacak ve bütün katılımcılar balon katlama sanatını öğrenmenin imkânını etkinlikte yakalayacaklar. İnteraktif yapılacak etkinliklerde minikler sahneye çıkarılacak ve gösteriye birebir katılımları sağlanacak.

25 – 26 Ocak tarihlerinde yapılacak Burhan Öztoprak ile bubble Show etkinliği ise renkli anlara sahne olması planlanıyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda sömestir de etkinliklerin adresi Antares olacak.