Sokak basketbolu heyecanı M1 Adana AVM’de yaşanacak

23 Ağustos 2016 Salı

16 yıldır sunduğu eğlenceli ve kültürel etkinliklerle her mevsimi keyifli kılan M1 Adana Alışveriş Merkezi, sokak basketbolunun en iyilerini bir araya getiren “Red Bull King of The Rock” Adana elemelerine ev sahipliği yapıyor

sokak-basketbolu-heyecani-m1-adana-avmde-yasanacak

İlk kez 2010 yılında sokak basketbolunun kralını belirlemek için düzenlenen “Red Bull King of The Rock” sokak basketbolu turnuvasının Adana elemeleri M1 Adana AVM’de gerçekleşiyor. 27 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek etkinlik, teke tek basketbolun zirvesindekileri bir araya getirecek. Adanalı basketbolseverler, büyük heyecana sahne olması beklenen karşılaşmaları M1 Adana AVM’de takip edebilecek. “Red Bull King of The Rock”da şampiyonluk yaşamak isteyenler, http://www.redbull.com/tr/tr adresinden turnuva kayıtlarını gerçekleştirebiliyor.


Sokak basketbolunun en iyilerinin mücadelesine sahne olan Red Bull King of The Rock Türkiye elemeleri 4 ilde gerçekleşiyor. 20 Ağustos’ta Bursa’da başlayacak elemeler ardından şampiyona 4 Eylül’de İzmir’deki Türkiye Finali ile sona erecek. Türkiye Şampiyonu’nun 17 Eylül’de Belgrad’da düzenlenecek Dünya finaline gitmeye hak kazanacağı turnuva sokak basketbolunun zirvesindekileri bir araya getirecek.


King of the Rock’ta maçlar beş dakika üzerinden oynanırken, sahaya çıkan her oyuncunun 15 saniyelik hücum süresi bulunuyor. Turnuvada maçlar eleme usulüyle oynanırken, şampiyonu sokak basketbolunun kuralları belirliyor. Sporcular 5 dakika boyunca 15 saniyelik hücum süreleriyle potayı zorlarken,  her sayıdan sonra top rakibe geçecek.  Beraberlik durumunda, iki dakikalık birinci uzatma ve bir dakikalık ikinci uzatma oynanacak. Skorun 11-0 olması durumunda ise süre tamamlanmasa bile önde olan taraf maçı kazanmış sayılacak. Katılımcılar 5 faul yaptıkları an otomatik olarak elenecek. Turnuvaya 15 ile 35 yaş arası kadın ve erkek oyuncular katılabiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri